Aktualności

AKTUALNOŚCI

Promocje
Artykuły
Techniczne
Wydawnictwa
Wydarzenia
Inne

Black Red White wybiera CADSOFT

/ 21-06-2017

Black Red White – tak projektuje się meble.

Polski producent mebli redukuje czas i koszty projektowania dzięki Autodesk Inventor oraz Woodwork for Inventor, a z pomocą Autodesk Vault usprawnia przepływ informacji i zyskuje pełną kontrolę nad danymi.

Black Red White – jeden z najbardziej znanych w Polsce producentów mebli i dystrybutor akcesoriów wyposażenia wnętrz wykorzystuje oprogramowanie Autodesk oraz Woodwork for Inventor w zakresie projektowania mebli skrzyniowych oraz frontów meblowych. Wśród innych zastosowań można wymienić wykonywanie rysunków technicznych oraz technologicznych, tworzenie instrukcji montażu i wizualizacji 3D, kreacji brył do renderingów, a także projektowanie nowych okuć. Za doradztwo, wdrożenie i wsparcie w zakresie oprogramowania Autodesk odpowiedzialna była firma CADSOFT – Autoryzowany Partner Autodesk.

Dzięki Autodesk Inventor i rozszerzeniu Woodwork for Inventor, projektanci Black Red White są w stanie wyeliminować potencjalne błędy już we wstępnej fazie projektowania, dzięki czemu wdrożenie nowych produktów zajmuje mniej czasu, a firma utrzymuje przewagę konkurencyjną. Zaawansowany model cyfrowy jest bazą do tworzenia rysunków złożeniowych i wykonawczych; wszystkie zmiany w modelu są automatycznie przenoszone na dokumentację płaską. Korzystając z Autodesk Inventor, projektanci Black Red White mogą w pełni zaangażować się w prace koncepcyjne, co bezpośrednio przekłada się na rozbudowane portfolio produktów o unikatowym wzornictwie i wysokim komforcie użytkowania.

Ważnym elementem procesu projektowego jest sprawny przepływ danych między poszczególnymi działami w całej firmie. W tym celu polski producent mebli wykorzystuje Autodesk Vault. Zyskuje w ten sposób transparentność danych i stały dostęp do historii plików.

„Wykorzystanie oprogramowania Autodesk pozwala skracać czas wdrażania nowych produktów oraz szybciej, a co najważniejsze – dokładniej kontrolować procesy wdrożeniowe. Chcielibyśmy wciąż ulepszać i optymalizować naszą pracę, w związku z czym skupimy się m.in. na rozwoju oprogramowania Autodesk Vault” – podsumowuje Paweł Jurkowski, Z-ca Dyrektora Handlowego Ds. Badawczo-Rozwojowych w Black Red White.

Zobacz tekst referencyjny

Informacje o Black Red White
Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent mebli oraz dystrybutor artykułów wyposażenia wnętrz. Już od ponad 25 lat Black Red White proponuje swoim klientom najbardziej rozbudowaną ofertę wyposażenia wnętrz dostępną na rynku – wysokiej jakości meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane oraz stoły i krzesła. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo.