Aktualności / Artykuły

AKTUALNOŚCI

Promocje
Artykuły
Techniczne
Wydawnictwa
Wydarzenia
Inne

NOWOŚĆ! 17 produktów i usług w jednym pakiecie – wybierz i oszczędzaj!

/ 08-08-2017

KOLEKCJA Z ZAKRESU WYTWARZANIA I PROJEKTOWANIA PRODUKTÓW

    

Poznaj NOWY pakiet Product Design & Manufacturing Collection.

Projektuj i wytwarzaj produkty z pomocą programu Inventor, wykorzystuj pełną integrację funkcji symulacji i 5-osiowej produkcji wspomaganej komputerowo (CAM) z oprogramowaniem Autodesk Nastran In-CAD i HSM. Korzystaj z najnowszych wersji programu AutoCAD i innych produktów wchodzących w skład kolekcji. Poznawaj nowe możliwości tworzenia produktów w oprogramowaniu Fusion 360 przy użyciu usług w chmurze.

 

Od teraz wraz z nowym pakietem Product Design & Manufacturing Collection otrzymasz programy (Autodesk Nastran In-CAD i HSM) dostępne dotychczas jedynie jako samodzielne subskrypcje.

Wartość pakietu wzrosła - koszt nie uległ zmianie. Korzystaj i oszczędzaj!

 

Nastran In-CAD

Narzędzie symulacji MES zaimplementowane w środowisku CAD

Używasz Inventora? Uzyskaj dostęp do analiz nieliniowych, tworzyw kompozytowych, testów zderzeniowych czy symulacji termicznych. Autodesk Nastran in-CAD umożliwi Ci wykonanie obliczeń bezpośrednio w środowisku Inventor wykorzystując jeden z najpopularniejszych i sprawdzonych solverów MES – NASTRAN. Ilość dostępnych analiz znacznie rozwija możliwości symulacyjne samego Inventora, a jego zintegrowanie z CAD w znaczny sposób ułatwi proces prototypowania.

 

 

Autodesk Inventor HSM

Zintegrowane narzędzie CAM dla Autodesk Inventor.

Dzięki połączeniu obu funkcjonalności w jednym programie płynnie przejdziesz od projektowania do tworzenia ścieżek na maszyny CNC. Inventor HSM dzięki technologii AnyCAD pozwoli Ci na obróbkę detali projektowanych nie tylko w programach rodziny Autodesk, ale również innych producentów oprogramowania. Inventor HSM jest doskonałym narzędziem pracy dla początkujących użytkowników dzięki łatwości pracy z programem, sprawdzi się również w zaawansowanych pracach z wykorzystaniem operacji 3, 3+2 czy 5 osiowego frezowania. Jeżeli szukasz programu łatwego w obsłudze, w pełni zintegrowanego z narzędziem projektowym, a detale które masz tworzyć mają być wysokiej jakości, to Autodesk Inventor HSM jest tym czego szukasz.

Skorzystaj z trwającej promocji - RABAT 30%. Wymień starą licencję na najnowszy pakiet Product Design & Manufacturing Collection.

  • Warszawa - tel.: 22 862 30 50
  • Kraków - tel.: 12 661 70 35
  • Tychy - tel.: 32 325 72 95
  • Szczecin - tel.: 91 433 09 73